Piastów

ul. Zygmunta Krasińskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
329 000 PLN
Cena za m2
6 092,59 PLN
Numer oferty
395354
Powierzchnia
54 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1932
Piętro
2
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Widna
Piwnica
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Mieszkanie w dwupiętrowej, kameralnej kamienicy z 1932 r.
Położone jest na drugim piętrze. Na 54 metrach znajdują się 2 oddzielne pokoje, widna kuchnia, łazienka i przedpokój. Wysokość pomieszczeń - 2,95 m. Do mieszkania przynależy też balkon oraz 6 metrowa piwnica. Na posesji jest garaż.

Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie.

Lokalizacja: 5 minut do stacji PKP skąd 20 minut pociągiem lub SKM do centrum Warszawy.
Okolica domów jednorodzinnych, dużo zieleni. Blisko sklepy i usługi.

Mapa

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biura Nieruchomości będące członkami SWO KIGN dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SWO KIGN z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).